Profil Agentura STUDENT s.r.o.

Firma / organizace: Agentura STUDENT s.r.o.
IČ: 25114841
Adresa / Sídlo: Hráského 2231/25
Praha 4
14800
ukázat na mapě
Kontaktní osoba: Ing. René Kuchár
jednatel
kuchar@student.cz
Web: http://www.student.cz
Logo firmy / organizace:

Firma / organizace je zapojena do této sektorové rady:

Popis firmy / organizace:

Umíme firmám najít ty správné zaměstnance a brigádníky a řešit jejich provozní potřeby. Pracujeme se studenty i nestudenty.

Naše služby:

Agenturní zaměstnávání - dočasné přidělení zaměstnance
Komplexní řešení dočasné výpomoci - full outsourcing, komplexní servis a služby v oblasti krátkodobého zaměstnávání.

Payroll outsourcing
Nejlevnější a nejefektivnější způsob, jak se zbavit starostí o vlastní brigádníky nebo jak rychle a velmi levně získat nové brigádníky.

Další specializované personální služby
Různé formy přezaměstnávání zaměstnanců, řešení jejich úvazků a přesčasů, nedostatek headcountů apod. Brigádníci a zaměstnanci.

Moderní informační systém, on-line webové služby, nejmodernější pojetí správy objednávek a reportingu, stabilita - tím se lišíme od konkurence a zároveň tím naši klienti získávají nadstandardní servis za velmi přijatelných cenových podmínkách.

Fotogalerie:

Národní soustava povolání vzniká jako soustavně rozvíjený a na internetu všem dostupný katalog, který odráží reálnou situaci na národním trhu práce. Prostřednictvím Sektorových rad monitoruje a eviduje především popis podrobných požadavků na vykonavatele práce ve formě obecných a odborných kompetencí.

www.nsp.cz

Národní soustava kvalifikací je veřejně přístupný registr všech celostátně uznávaných a uplatnitelných kvalifikací na aktuálním trhu práce v ČR, který spravuje Národní ústav pro vzdělávání (NÚV). Obsahuje podrobný popis požadavků na jednotlivé kvalifikace umožňující jejich uznávání podle zákona č.179/2006.

www.narodnikvalifikace.cz

Portál Vzděláváníapráce.cz slouží každému, kdo se zajímá o nové pracovní příležitosti, o rozšíření svých dovedností a další profesní rozvoj. Je spravován Národním ústavem pro vzdělávání (NÚV). Portál propojuje zájemce o vzdělávání s nabídkou kurzů, zkoušek a volných pozic k jednotlivým profesím a profesním kvalifikacím.

www.vzdelavaniaprace.cz