Profil AZ SERVIS - agentura práce s.r.o.

Firma / organizace: AZ SERVIS - agentura práce s.r.o.
IČ: 27369391
Adresa / Sídlo: Přívozní 1054/2
Praha 7
17000
ukázat na mapě
Kontaktní osoba: Zuzana Šillerová
Personální asistentka
sillerova@azservis.com
Web: http://azservis.com
Logo firmy / organizace:

Firma / organizace je zapojena do této sektorové rady:

Popis firmy / organizace:

Naše firma působí na trhu již od roku 1998 a jejím cílem je poskytnout našim klientům - fyzickým osobám a firmám co nejlepší služby při zajišťování krátkodobých i dlouhodobých brigád v nejrůznějších oborech.

Fotogalerie:

Národní soustava povolání vzniká jako soustavně rozvíjený a na internetu všem dostupný katalog, který odráží reálnou situaci na národním trhu práce. Prostřednictvím Sektorových rad monitoruje a eviduje především popis podrobných požadavků na vykonavatele práce ve formě obecných a odborných kompetencí.

www.nsp.cz

Národní soustava kvalifikací je veřejně přístupný registr všech celostátně uznávaných a uplatnitelných kvalifikací na aktuálním trhu práce v ČR, který spravuje Národní ústav pro vzdělávání (NÚV). Obsahuje podrobný popis požadavků na jednotlivé kvalifikace umožňující jejich uznávání podle zákona č.179/2006.

www.narodnikvalifikace.cz

Portál Vzděláváníapráce.cz slouží každému, kdo se zajímá o nové pracovní příležitosti, o rozšíření svých dovedností a další profesní rozvoj. Je spravován Národním ústavem pro vzdělávání (NÚV). Portál propojuje zájemce o vzdělávání s nabídkou kurzů, zkoušek a volných pozic k jednotlivým profesím a profesním kvalifikacím.

www.vzdelavaniaprace.cz